Dezynsekcja

Tępienie szkodliwych owadów (zwłaszcza pasożytniczych jak: muchy, komary, pchły, wszy, karaluchy), ich jaj i larw, osobników dorosłych szkodliwych ze względów sanitarnych i/lub gospodarczych.
Zawsze należy o tym pamiętać, że owady roznoszą zarazki wywołujące choroby wśród ludzi, zwierząt gospodarczych i hodowlanych, dlatego tak ważne jest ich zwalczanie. Należy być również świadomym tego, że niektóre owady powodują ogromne straty gospodarcze oraz zanieczyszczają żywność i niszczą materiał siewny. Zanieczyszczają zgromadzone i magazynowane ziarno zbóż i inne produkty. Powodują ogromne straty w branży przemysłu spożywczego oraz w pełnowartościowych wyrobach gotowych, jeżeli produkty te nie są odpowiednio przechowywane oraz zabezpieczone przed szkodnikami. Jesteśmy po to, aby dbać o płody rolne oraz o produkty żywnościowe naszych klientów.

Usługi dezynsekcji wykonujemy m. in. w szpitalach, szkołach, przedszkolach, przychodniach zdrowia, barach, restauracjach, supermarketach, w środkach transportu pasz i zbóż oraz w środkach transportu zwierząt rzeźnych i hodowlanych, zsypach na śmieci, w koszach na śmieci, piwnicach, strychach, węzłach ciepłowniczych, stadninach koni, w szpitalach, obiektach specjalnych, na terenach otwartych oraz w innych wyżej nie wymienionych obiektach.
karaluchy